Предмет: Физика, автор: maryna3374

5.Розвʼяжи задачу за алгоритмом с. 18

Від зупинки в одному напрямку одночасно виїхали маршрутне таксі та автобус. Через 20 с. маршрутне таксі опинилося попереду автобуса на відстані 100 м. З якою швидкістю рухалося маршрутне таксі, якщо швидкість руху автобуса становить 54 км/год?

Можна будь ласка зі всіма формулами та поясненням

Приложения:

Ответы

Автор ответа: savelshamarin24
1

Ответ:

54 км/год= 54·1000 м/3600 сек=540:36 = 15 м/сек.

15 *20 = 300 (м) - проїхав автобус за 20 секунд.

300 + 100 = 400 (м) - проїхало таксі за 20 секунд.

400 м : 20 сек = 20 (м/сек) - швидкість таксі

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: stasikshmelev0421