Предмет: Химия,
автор: mashaslobodian
який об'єм водню утвориться при дії розчину масою 245 г з масовою часткою сульфатної кислоти 20% на залізо
Ответы
Автор ответа:
2
2Fe + 3H2SO4 -> Fe2(SO4)2 + H2
W(h2so4) = 245*0,2=49г
n(h2so4) = 49/98=0,5 моль
0,5*3/2=0,75 моль
V(H2) = 0,75*22,4=16,8л/моль
W(h2so4) = 245*0,2=49г
n(h2so4) = 49/98=0,5 моль
0,5*3/2=0,75 моль
V(H2) = 0,75*22,4=16,8л/моль
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: wweri
Предмет: Геометрия,
автор: Egorina228
Предмет: Биология,
автор: HEJXHDNE
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: perdehankalsabekov
Предмет: Математика,
автор: azatmeterov652