Предмет: Биология, автор: Krisss014

Почему у людей ведущих малоподвижный образ жизни, кости слабее, чем у физически активных людей?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! УМОЛЯЮ!
ДАЮ 55 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: indikot51
1

У людей, ведущих малоподвижный образ жизни, кости слабее, чем у физически активных людей, по нескольким причинам:

1. Меньшее воздействие нагрузки. Когда кости подвергаются нагрузке, они начинают расти и укрепляться. Если человек мало двигается, его кости не получают достаточного воздействия нагрузки, чтобы оставаться сильными.

2. Меньшее количество костной массы. Кости состоят из двух основных компонентов: костной ткани и костного мозга. Костная ткань отвечает за прочность кости, а костный мозг отвечает за производство клеток крови. У людей, ведущих малоподвижный образ жизни, кости содержат меньше костной ткани, что делает их более слабыми.

3. Меньшее количество коллагена. Коллаген - это белок, который придает костям прочность и гибкость. У людей, ведущих малоподвижный образ жизни, кости содержат меньше коллагена, что делает их более хрупкими.

Физическая активность помогает поддерживать здоровье костей несколькими способами:

  • Повышает нагрузку на кости. Когда кости подвергаются нагрузке, они начинают расти и укрепляться.

  • Помогает сохранить костную массу. Физическая активность помогает организму удерживать костную ткань.

  • Повышает уровень коллагена в костях.
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: srebranecalbina
Ситуація 2. Адвокат Гмиря С., що представляв інтереси обвинуваченого Латишева В. який перебував під вартою, прибув до слідчого ізолятора для зустрічі зі свої підзахисним. На контрольно-пропускному пункті адвокат пред'явив черговому офіцеру слідчого ізолятора посвідчення адвоката та ордер, що підтверджував його повнова на юридичної допомоги Латишеву В. Черговий офіцер відмовився пропустити адвоката Гмирю С. показавши йому наказ начальника слідчого ізолятора, відповідно до якого допуск осіб на режимну територію здійснюється лише за пред'явленням паспорта та інших документів. Гмиря С, послався на статті 45-47 КПК України, які регламентують участь захисника у справі. Проте відповідальний черговий по слідчому полятору заявив, що у своїй роботі він керується нормами КПК України (ст. 50 КПК України), а також правовими приписами свого відомств. Оцініть ситуацію, що виникла. Чи є норми КПК України обов'язковими для співробітників слідчого ізолятора та адвоката? Які документи повинен був пред'явити адвокат? Підготуйте пам'ятку адвоката «Підтвердження повноважень та обов'язки захисника». Ситуація 3. Воровецький В. і Злодійко В. звинувачувалися у співучасті у здійсненні пограбування. Справа перебувала в провадженні у слідчого Зварича В. Захист Воровецького здійснював адвокат Савченко С., захист Злодійка адвокат Петренко П. Під час розслідування з'ясувалося, що інтереси обвинувачених перебувають у суперечності, оскільки кожен з них у своїх свідченнях намагався приписати іншому основну роль у здійсненні злочину. Крім того, захиснику обвинуваченого Воровецького В. стало відомо, що адвокат Петренко П. двоюрідний брат слідчого Зварича В. Як має вчинити адвокат Савченко С.? Кому треба заявити відвід у цій ситуації слідчому Зваричу В. чи адвокату Петренку П​
Предмет: Физика, автор: darina190827
Предмет: История, автор: bizo21
Предмет: Математика, автор: vikafedotova2308
Предмет: Информатика, автор: 87778854412