Дуже терміново!!
запишіть з дано, будь ласка.
Два точкових заряди 80 і –20 нКл розташовано на відстані 90 см один від одного. На якій відстані від негативного заряду напруженість електричного поля дорівнює нулю?
Ответы
Відповідь:
Удачі
Пояснення:
Щоб знайти відстань, на якій напруженість електричного поля дорівнює нулю, ми можемо використовувати формулу для напруженості електричного поля:
E = k * (|q1| / r²)
де E - напруженість електричного поля,
k - електростатична стала
(9 * Н * м² / Кл²)
|q1| - модуль заряду першого точкового заряду
r - відстань від точкового заряду.
Оскільки ми шукаємо відстань, на якій напруженість електричного поля дорівнює нулю, то можемо записати рівняння:
0 = k * (|q1| / r²)
Для вирішення цього рівняння потрібно знайти значення r. Використовуючи дані
q1 = -20 нКл і k = 9 * Н * м² / Кл²
ми можемо підставити ці значення в рівняння і розв'язати його для r.
0 = k * (|q1| / r²)
Підставляючи значення k = 9 * Н * м² / Кл² та |q1| = 20 нКл, отримуємо:
0 = (9 * Н * м² / Кл²) * (20 *
Кл / r²)
0 = 180 *
0 = 180
Отже, рівняння не має розв'язків. Це означає, що на будь-якій відстані від негативного заряду напруженість електричного поля не дорівнює нулю.