Предмет: Математика,
автор: ukrtopolenaukr07
1. Скільки печива, 1 кг 1 19 грн? 6 коштує 6 кг якщо ціна за печива становить
Срочнооо даю 20 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ціна 6 кілограм печива 115 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: varapysnaa
Предмет: Математика,
автор: lkuzmenko976
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: verachurkina02
Предмет: Физика,
автор: firefox3977