Предмет: Химия, автор: irinasr2010

У якій кількості речовини метану (СН4) міститься стільки атомів, скільки їх в 0.3 моль Н2SО4?
Допоможіть будь ласка

Ответы

Автор ответа: roman5271
3

Відповідь:Молекулярна маса метану (CH4) дорівнює:

M(CH4) = 12 (вуглець) + 4(водень) = 16 г/моль.

Знаючи молекулярну масу метану, ми можемо розрахувати кількість молей у заданій кількості речовини.

Дано:

Кількість молей H2SO4 = 0.3 моль.

Тепер ми знаємо кількість молей метану, яку потрібно розрахувати, і виразимо її:

Кількість молей CH4 = Кількість молей H2SO4.

Кількість молей CH4 = 0.3 моль.

Тепер, знаючи кількість молей метану, ми можемо знайти кількість атомів метану, враховуючи, що в одній молі метану міститься 6.022 x 10^23 молекул.

Кількість атомів CH4 = Кількість молей CH4 * Авогадро число

Кількість атомів CH4 = 0.3 моль * 6.022 x 10^23 атомів/моль = 1.807 x 10^23 атомів.

Отже, в 0.3 моль H2SO4 міститься стільки атомів метану (CH4), скільки їх у 1.807 x 10^23 атомів.

Пояснення:

Похожие вопросы