Предмет: Химия,
автор: nikitafedanakk
У повітряній кулі міститься 0,9* 10 23 молекул гелию Не.
Знайти кількість речовини
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10×0,9+23
Объяснение:
както так
(((())))))))))))))()())()(()()
Автор ответа:
1
Для знаходження кількості речовини гелію Не у повітряній кулі, нам потрібно використати наступну формулу:
n = N / NA
де n - кількість речовини в молях, N - кількість молекул в штуках, NA - число Авогадро, яке дорівнює 6.022 * 10^23 молекул на 1 моль.
Підставляючи дані у формулу, отримуємо:
n = 0.9 * 10^23 / 6.022 * 10^23 n = 0.149 моль
Відповідь: Кількість речовини гелію Не у повітряній кулі дорівнює 0.149 моль.
n = N / NA
де n - кількість речовини в молях, N - кількість молекул в штуках, NA - число Авогадро, яке дорівнює 6.022 * 10^23 молекул на 1 моль.
Підставляючи дані у формулу, отримуємо:
n = 0.9 * 10^23 / 6.022 * 10^23 n = 0.149 моль
Відповідь: Кількість речовини гелію Не у повітряній кулі дорівнює 0.149 моль.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lunocka8
Предмет: Математика,
автор: znaniaum49
Предмет: Физика,
автор: 453200
Предмет: Русский язык,
автор: mariasolodunova
Предмет: Математика,
автор: erohinkirillkryt