Предмет: Химия,
автор: ulianakun5
Яка кількість речовини хлоридної кислоти витрачається на нейт ралізацію розчину масою 200г з масовою часткою натрій гідрок сиду 10%? Підказка: рівняння реакції - NaOH+HCI NaCl + H2O
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O
m(H2SO4)=200*15/100=30г
M(H2SO4)=98г/моль
M(Na2SO4)=142г/моль
n(H2SO4)=30/98=0,3моль
nH2SO4;nNa2SO4=1:1
n(Na2SO4)=0,3моль
m(Na2SO4)=0,3*142=42,6г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alkosewt
Предмет: Математика,
автор: anamaticuk132
Предмет: География,
автор: piborasebanui
Предмет: Английский язык,
автор: artemhcukk11
Предмет: Математика,
автор: tahminagasymova721