Предмет: Физика, автор: evgeniyashevcova1106

Акваріум має форму прямокутного паралелепіпеда, довжина - якого становить 0,60 м, ширина - 400 мм, висота - 52 см. Якою є місткість акваріуму?
Пожалуйста​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Объяснение:

Дано:

а=0,6м

в=400мм=0,4м

h=52см=0,52м

Знайти:

V-?

V=aвh=0,6*0,4*0,52=0,1248м³

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Korcagina