Предмет: География, автор: dianaalecsienko

Виконайте географічні задачі: А) визначте масштаб карти за кілометровою сіткою: відстань між лініями кілометрової сітки становить 2 см, лінії проведене через 1 км (1000 км) ; Б) дирекційний кут між вертикальною лініює сітки та шляхом Д=55 градусів. Визначіть величину зближення меридіанів, істиний азимут, величину магнітного схилення та магнітний азимут

Ответы

Автор ответа: viktoriakolesnikova8
0

Ответ:(А) Для визначення масштабу карти, вам потрібно врахувати відстань на карті та відстань на землі. У вашому випадку:

Відстань між лініями кілометрової сітки на карті становить 2 см.

Лінії кілометрової сітки проведені через 1 км (або 1000 м) на землі.

Масштаб карти розраховується як відношення відстані на карті до відстані на землі.

Масштаб = Відстань на карті / Відстань на землі

Масштаб = 2 см / 1000 м = 0.02 або 1:50.

Отже, масштаб цієї карти дорівнює 1:50. Це означає, що кожен сантиметр на карті відповідає 50 метрам на землі.

Объяснение:

(Б) не знаю

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: olgakrasnoboka
Предмет: Математика, автор: anastasiapetrukovic5