Предмет: Физика, автор: cat14516

Тіло кинули з висоти зі швидкістю 6м/с, який впав через 8с. З якої
висоти кинули тіло?

М'яч кинутий вертикально вгору впав через 8с. Яка його початкова
швидкість?
Прискорення : 10м/с

Ответы

Автор ответа: lovely888
1
За формулою руху тіла зі сталим прискоренням:

h = v0*t + (1/2)*a*t^2

Де:
h - висота, з якої кинули тіло
v0 - початкова швидкість
t - час
a - прискорення

1) Знаходимо висоту, з якої кинули тіло:
h = v0*t + (1/2)*a*t^2
h = 6*8 + (1/2)*10*(8^2)
h = 48 + 40*8
h = 48 + 320
h = 368 м

Тіло було кинуто з висоти 368 м.

2) Знаходимо початкову швидкість м'яча:
h = v0*t + (1/2)*a*t^2
0 = v0*8 + (1/2)*(-10)*(8^2)
0 = 8v0 - 320
320 = 8v0
v0 = 40 м/с

Початкова швидкість м'яча дорівнює 40 м/с.

Надіюсь допомогла:)

cat14516: ви з чату джпт робили ?
lovely888: Ні
cat14516: дуже схоже просто )
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: weksqer
Предмет: Математика, автор: Tim3573