Предмет: Химия,
автор: Churkabes228
Обчисліть кількість молекул карбон (4) оксиду в об‘ємі 11,2 л
Ответы
Автор ответа:
1
Для обчислення кількості молекул карбон (4) оксиду в об'ємі 11,2 л ми можемо використовувати закон ідеального газу та чисельну концентрацію.
Спочатку ми повинні перевести об'єм газу з літрів у молі:
11,2 л * (1 моль / 22,4 л) = 0,5 моль
Тепер, ми знаємо кількість молей карбон (4) оксиду. Для обчислення кількості молекул використовуємо число Авогадро, яке дорівнює приблизно 6,022 × 10^23 молекул на мільйон:
0,5 моль * (6,022 × 10^23 молекул / 1 моль) ≈ 3,011 × 10^23 молекул
Отже, в об'ємі 11,2 л карбон (4) оксиду містить приблизно 3,011 × 10^23 молекул
Спочатку ми повинні перевести об'єм газу з літрів у молі:
11,2 л * (1 моль / 22,4 л) = 0,5 моль
Тепер, ми знаємо кількість молей карбон (4) оксиду. Для обчислення кількості молекул використовуємо число Авогадро, яке дорівнює приблизно 6,022 × 10^23 молекул на мільйон:
0,5 моль * (6,022 × 10^23 молекул / 1 моль) ≈ 3,011 × 10^23 молекул
Отже, в об'ємі 11,2 л карбон (4) оксиду містить приблизно 3,011 × 10^23 молекул
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: stecaroslav295
Предмет: Математика,
автор: zarina2369
Предмет: Українська література,
автор: vikatimosuk481
Предмет: ОБЖ,
автор: kurdinakira753
Предмет: Математика,
автор: mayacheck