Предмет: Физика,
автор: sytnikandrej54
срочно, даю 50б!!! яку мінімальну роботу потрібно виконати щоб піднятись на камінь вагою 7 кг на висоту 5 метрів з поверхні землі
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 350Дж
Объяснение:
Дано:
m=7кг
g=10Н/кг
h=5м
--------------
А-?
А=mgh=7*10*5=350Дж
sytnikandrej54:
тут к этому ответу дополнительный вопрос, яку шкидкість матиме цей камінь при падінні з цієї висоти без початкової швидкості?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maksimkamedvid
Предмет: История,
автор: natalispring1
Предмет: Українська мова,
автор: nytakoe123
Предмет: Алгебра,
автор: RedFedusha
Предмет: Математика,
автор: Аноним