Предмет: Химия, автор: sylkindima53

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!! Визначте
формулу речовини, якщо масова частка Карбону-85,71%, Гідрогену -14,29%, а молярна маса дорівнює 28

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 85,71% або 0,8571

w(Н) = 14,29% або 0,1429

M(CxHy) = 28 г/моль

Найти: CxHy - ?

Обчислимо кількість речовини:

n(C) = w(C) * M(CxHy)/М(С) = 0,8571 * 28/12 = 2 моль

n(Н) = w(Н) * M(CxHy)/М(Н) = 0,1429 * 28/1 = 4 моль

n(C) : n(Н)  = 2 : 4

Формула речовини: С2Н4 - етилен

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kuanysturganbek1
Предмет: Математика, автор: meimanovatomiris24