Предмет: Физика,
автор: v11526037
m = 10th. At=50°C C= 42008/²°C Q-
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
m=10кг
∆t=50°C
c=4200Дж/кг°С
Q-?
Q=cm∆t=4200*10*50=2100000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: TeddyWeddy
Предмет: Математика,
автор: anahomicka22266
Предмет: Українська мова,
автор: istasilya
Предмет: Химия,
автор: tolkyn06
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним