Предмет: Физика,
автор: OXxXxxXxXO
під час нагрівання алюмінієвої каструлі масою 800г отримали температуру нагрівання від 10 до 50 визначити кількість теплоти яка була надана каструлі
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m=800г=0,8кг
t1=10°
t2=50°
с=920Дж/кг°С
Знайти:
Q-?
Q=cm(t2-t1)=920*0,8*40=29440Дж
Автор ответа:
0
Для визначення кількості теплоти, яка була надана каструлі, ми можемо скористатися формулою:
Q = mcΔT
де Q - кількість теплоти, m - маса каструлі, c - специфічна теплоємність алюмінію, ΔT - зміна температури.
У нашому випадку, маса каструлі (m) дорівнює 800 г, зміна температури (ΔT) дорівнює 50 - 10 = 40 градусів.
Специфічна теплоємність алюмінію (c) становить близько 0,897 Дж/(г·°C).
Підставляючи ці значення в формулу, отримуємо:
Q = 800 г * 0,897 Дж/(г·°C) * 40 °C
Обчислюючи це вираз, отримуємо:
Q ≈ 28704 Дж
Таким чином, кількість теплоти, яка була надана каструлі, становить приблизно 28704 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: pon7026
Предмет: Алгебра,
автор: karlovaaleksandra170
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriazub1976
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tomirisisaeva
Предмет: География,
автор: churinamarusya