Предмет: Литература, автор: ariiol

В чому особливість Трипільської археологічної культури ?

Ответы

Автор ответа: sasaromanenko037
2

Ответ:

Розмір та кількість поселень: Трипільська культура відома своєю величезною кількістю поселень, які мали різні розміри, від невеликих селищ до великих містоподібних комплексів, таких як Трипільці на Теребовлі. Велика кількість поселень свідчить про високий рівень розвитку цієї культури.

Велика кількість населення: Трипільці заселяли обширні території, і кількість населення в цих поселеннях може бути вражаючою. Велика кількість людей сприяла виникненню різноманітних галузей господарства та культурних досягнень.

Господарство і сільське господарство: Трипільці були відомі як вправні сільські господарі. Вони вели сільське господарство, вирощуючи різні види рослин (пшеницю, ячмінь, горох і т. д.) та ведучи скотарство. Розвинута система зрошування і система землеробства були характерними ознаками їхнього господарства.

Житло та архітектура: Однією з особливостей Трипільської культури були їхні оселі. Трипільці будували великі селища з характерними житлами вигляду "великих хат" з внутрішніми підвалами і об'єднаними стінами. Це дозволяло їм об'єднувати сім'ї та групи населення під одним дахом.

Кераміка та орнамент: Трипільці були відомі своєю керамікою, особливо керамічними виробами з багатими орнаментами. Орнаменти мали геометричні та рослинні мотиви і часто використовувалися для прикраси посуду та інших предметів.

Релігійні обряди та культ: Трипільці мали складну релігійну систему та обряди. Вони вірили в природні сили і проводили релігійні обряди, пов'язані з природними явищами, які впливали на їхнє сільське господарство.

Трипільська археологічна культура залишила значущий слід у вивченні ранньої історії та розвитку цивілізації на території сучасної України і сусідніх регіонів.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: umutbaevtaufik
4. Расставь в хронологическом порядке словосочетания и речевые обороты, которые передают движение сказочного времени своего мира, сверяя с текстом сказки. Можно ли установить, в течение какого времени происходит действие сказки?

1. В землю ударила маленькой ножкой своей; расступилась Тотчас земля

2. Восемь месяцев ровно Пробыл в отлучке Девятый был месяц в исходе

3. Время, однако, текло, а никто не являлся. Царевич Рос не по дням по часам

4. Едут да едут, и вот приезжают В царство царя Берендея они 5. Если ж назад я к вам по прошествии целого года не буду

6.За руки взявшись потом, они поднялися и мигом Там очутились, откуда сошли в подземельное царство.

7. и долго ли, мало ли ехал, Только уж вот он близко столицы

I \

2 \

3 -

4 -

5.

6 +\

7 .\

B . -

8. На другой день рано поутру Царь Кощей к себе Ивана-царевича кликнул. 9. Уж едет День он, другой и третий; в исходе четвертого солнце Только успело зайти 10.

9.

Pi \

10. Уж три года Был он женат

11. Утро вечера, знаешь ты сам, мудренее: ложися Спать; а завтра поранее встань; уж дворец твой построен Будет;

5. Работай в паре с соседом. Нарисуйте карту художественного пространства сказки, а затем на ней начерти схему пути Ивана и Марьи-царевны из мира Берендеева царства

в подземный мир Кощея и обратно. Знание текста и фантазия помогут тебе изобразить маршрут героев литературной сказки. На пути их следования коротко напиши, что им пришлось преодолеть.
Предмет: Английский язык, автор: ferchykviktoria
Предмет: Математика, автор: vikaaksarina00