Предмет: Физика,
автор: karolinaakulinic
На скільки градусів нагріється 1 л води при отриманні 168 кДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Q = cm(t²-t¹)
(t²-t¹) = Q/cm
m = 1kg
c = 4200 Дж/кг°С
дельта t = 168000/(4200*1) = 40°С
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kira0605
Предмет: История,
автор: s284638473
Предмет: Математика,
автор: shava9195
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: saparbaevaaydana
Предмет: Алгебра,
автор: gdlom9