Предмет: Химия,
автор: medencijivan2
кон HDIA) 3.Яка маса безводної солі міститься у 27,8г залізного купоросу?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(FeSO₄ * 7H₂О) = 27,8 г
Знайти: m(FeSO₄)- ?
Обчислимо молярні маси кристалогідрату і ферум сульфату:
М(FeSO₄) = 56 + 32 + 16 * 4 = 152 г/моль
M(FeSO₄* 7H₂O) = 152 + 7 * (2 + 16) = 278 г/моль
278 г (FeSO₄* 7H₂O) - 152 г (FeSO₄)
27,8 г (FeSO₄* 7H₂O) - х г (FeSO₄)
m(FeSO₄) = 152 * 27,8 : 278 = 15,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: swrlxss
Предмет: География,
автор: parkhimgleb
Предмет: Биология,
автор: conia4828
Предмет: Алгебра,
автор: memusanastasia
Предмет: Химия,
автор: pomogite1179