Предмет: Физика,
автор: user6923
На скільки градусів нагрівається сталевий брусок масою 18кг, при передачі йому кількості теплоти 225кДж?
Ответы
Автор ответа:
1
Q = cm(t²-t¹)
(t²-t¹) = Q/cm
m = 18kg
c = 500 Дж/кг°С
дельта t = 225000/(500*18) = 25°С
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lera2016tis
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tsgjgwdjgdw
Предмет: Алгебра,
автор: 686707
Предмет: Математика,
автор: ksavranina
Предмет: Математика,
автор: perepelicad0339