Предмет: Химия,
автор: kolirred
БУДЬ ЛАСКА!!! Визначте масу натрій гідроксиду необхідного для нейтралізації 150г
12% розчину сульфатної кислоти.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
не айтып жатырсың? .......................
kolirred:
химия мәселесі туралы???......
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(H2SO4)=150*12/100=18г
H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O
M(NaOH)=40г/моль
M(H2SO4)=98г/моль
n(H2SO4)=18/98=0,2моль
n(H2SO4):n(NaOH)=1:2
n(NaOH)=0,2*2=0,4моль
m(NaOH)=40*0,4=16г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kobzarenkoveronika3
Предмет: История,
автор: khamrayevtemir
Предмет: Українська мова,
автор: kamilapasicnik017
Предмет: Литература,
автор: Monoldorovaa