Предмет: Химия, автор: anna168361

З 500 г розчину з масовою часткою 20 % випарували 100 г води.Обчислити масову частку новоутвореного розчину 

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m1 р-ну(речовини) = 500 г

ω1(речовини) = 20%

m(води) = 100 г

Знайти:

ω2(речовини) - ?

Розв'язання:

1) m1(речовини) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 20% * 500 / 100% = 100 г;

2) m2(речовини) = m1(речовини) = 100 г;

3) m2 р-ну(речовини) = m1 р-ну(речовини) - m(води) = 500 - 100 = 400 г;

4) ω2(речовини) = m2 * 100% / m2 р-ну = 100 * 100% / 400 = 25%.

Відповідь: Масова частка речовини становить 25%.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Kk629
Предмет: Биология, автор: Аноним