Предмет: Химия, автор: ivkilksh

1)Обчислити об’єм води якій потрібен для приготування 1500г 65% розчину.
2)Обчислити масу цукру який розчинили в 550г 15% розчину.

Ответы

Автор ответа: ReMiDa
1

Ответ:

1) Об’єм води якій потрібен для приготування 1500г 65% розчину дорівнює 525 см³

2) Маса цукру який розчинили в 550г 15% розчину дорівнює 82,5 г

Объяснение:

1)Обчислити об’єм води якій потрібен для приготування 1500г 65% розчину.

Відомо: ω (речовини) = 65% або 0,65; m(розчину) = 1500 г; ρ (води) = 1 г/см³

Знайти: V (води)

Розв'язування

1. Обчислюємо масу розчиненої речовини в розчині:

m( речовини ) = ω(речовини) ⋅ m(розчину)

m(речовини) = 0,65 · 1500 г = 975 г

2. Розраховуємо масу води в розчині:

m(води) = m(розчину) - m(речовини)

m(води) = 1500 г - 975 г = 525 г

3. Розраховуємо об'єм води:

V (води) = m(води) / ρ (води)

V (води) = 525 г / 1 г/см³ = 525 см³

2)Обчислити масу цукру який розчинили в 550г 15% розчину.

Відомо: ω (цукру) = 15% або 0,15; m(розчину) = 550 г;

Знайти: m (цукру)

Розв'язування

1. Обчислюємо масу розчиненої речовини в розчині:

m( цукру) = ω(речовини) ⋅ m(розчину)

m(цукру) = 0,15 · 550 г = 82,5 г

#SPJ1

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kovalskijegor99