Предмет: Химия,
автор: klejzuni
Обчисліть об’єм 0,3 кг ефанофу з густиною 0,79%/см².
ПОЖАЛУЙСТА ОСТАЛОСЬ 10 МИНУТ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб обчислити об'єм ефанолу, потрібно знати його масу та густина. У даному випадку, маса ефанолу дорівнює 0,3 кг, а густина - 0,79%/см².
Оскільки густина виражена у відсотках, спочатку переведемо її у десятковий формат:
0,79% = 0,79/100 = 0,0079
Тепер можемо обчислити об'єм за формулою:
Об'єм = Маса / Густина
Об'єм = 0,3 кг / 0,0079 см²
Об'єм ≈ 38,1 см²
Отже, об'єм 0,3 кг ефанолу з густиною 0,79%/см² становить приблизно 38,1 см².
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: adelinabedurova43
Предмет: История,
автор: vikakitaki0
Предмет: Українська мова,
автор: aavgustovska
Предмет: Алгебра,
автор: prodi0207
Предмет: Алгебра,
автор: liliyasalamatova2005