Предмет: Физика, автор: mpro61772

підготувати коротке повідомлення на тему електровимірювальні прилади​

Ответы

Автор ответа: andrij2281
0

Відповідь:Електровимірювальні прилади — це незамінний інструмент для вимірювання різних параметрів електричних схем і систем. Вони грають важливу роль в інженерії, електроніці, електротехніці та інших галузях.

Ці прилади дозволяють точно визначати напругу, струм, опір, ємність, частоту та інші характеристики електричних сигналів. Вони використовуються для діагностики та ремонту електричних пристроїв, вимірювання споживаної електроенергії, контролю якості електричних мереж і багато інших завдань.

Електровимірювальні прилади роблять наші життя та роботу більш безпечними і ефективними, допомагаючи забезпечити стабільність і надійність електропостачання та розв'язувати проблеми з електричною енергією.

Пояснення:

Автор ответа: sofiazaharcenko286
0

клас пристроїв, що застосовуються для вимірювання різних електричних величин. До групи електровимірювальних приладів також належать й інші засоби вимірювань — міри, перетворювачі, комплексні установки.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: hanchenbeomkristina
Ми вже з вами знайомі з сім'єю Іваненків (дивись тему 4 «Надходження») і знаємо, що їхні надходження за минулий місяць становили 22 200 грн. Тепер поглянемо на видатки цієї сім'ї за минулий місяць. Передусім, це сплата за комунальні послуги, яка становила 3 200 грн, з них 2 000 грн це плата за опалення. Також витрати на продукти харчування 4 500 грн. Донька Аліна, як і було заплановано, записалася - на курси іноземної мови, вартість яких становила 5700 грн. Мама Оксана випадково зіпсувала зимову куртку, яка не підлягала ремонту, а тому мусила придбати нову за ціною 5 500 грн. Тато Микола витратив 2 000 грн на пальне. Витрати сім'ї за користування громадським транспортом становили 600 грн. На інші дрібні витрати сім'я щомісяця закладає 700 грн, які й було витрачено. 24/160 Визначте обсяг видатків сім'ї за минулий місяць. Якою є структура видатків сім'ї з огляду на поділ, по-перше, на очікувані й неочікувані видатки з подальшим розподілом на регулярні, тимчасові та разові; по-друге, чи є в структурі видатків такі видатки, що можуть в майбутньому генерувати доходи?​
Предмет: Алгебра, автор: jamadalelei
Предмет: География, автор: foxsmart041123