Предмет: Химия,
автор: sqwzyyy45
Маса купрум(ІІ) гідроксиду кількістю речовини 0,5моль дорівнює:
а) 10г; б) 98г; в) 49г; г) 196г
СРОЧНО!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
М(Cu(OH)2)=64+2•16+2•1=98г/моль
m(Cu(OH)2)=n•M= 0.5•98=49г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: gulcukveronika1
Предмет: Математика,
автор: oagu47mno
Предмет: Математика,
автор: vladislavsurik
Предмет: Информатика,
автор: resetickanatalia