Предмет: Математика, автор: anastasiia1989sav

1кг макароних виробів(спагетів)коштує 4,8грн,а 1кг(локшини)коштує на 15%дорожче.Скільки коштує 1кг (локшини)?​

Ответы

Автор ответа: artemshurygin2008
0

кг макаронів коштує 4,8 грн, а 1 кг локшини дорожче на 15%. Щоб знайти вартість 1 кг локшини, додайте 15% до вартості макаронів:

4,8 грн + (15% від 4,8 грн) = 4,8 грн + 0,72 грн = 5,52 грн

Отже, 1 кг локшини коштує 5,52 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: SregVike