Предмет: Химия,
автор: veronikabeliuga
яку масу потрібно взяти цукру і води щоб приготувати розчин з масовою часткою 25% масою 300г СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Для приготування розчину із масовою часткою цукру 25% масою 300 грамів, вам знадобиться взяти певну кількість цукру і води. Давайте розглянемо, як це зробити:
1. Спочатку, вам потрібно визначити, яку масу цукру ви хочете мати у розчині. Ви хочете, щоб маса цукру становила 25% від загальної маси розчину.
Маса цукру = 25% від загальної маси розчину = 0.25 * Загальна маса розчину
2. Загальна маса розчину вже відома і дорівнює 300 грамів.
3. Тепер ми можемо знайти масу цукру:
Маса цукру = 0.25 * 300 г = 75 г
Отже, вам потрібно взяти 75 грамів цукру і дод
kostaeriskin01:
сделай лучшим ответом плз
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: milana94587
Предмет: Английский язык,
автор: tretiakvika2012
Предмет: История,
автор: Flo1deN
Предмет: Физика,
автор: 1good4begin5
Предмет: Русский язык,
автор: blondinka1141