Предмет: Физика, автор: gyavansergi

допоможіть буддьласка пж

Приложения:

Ответы

Автор ответа: romanmakarj
1

Для розрахунку зміни температури води в склянці використаємо формулу для зміни температури:

Q = mcΔT

де:

Q - кількість теплоти (у джоулях),

m - маса речовини (у кількості кількості води) (у грамах),

c - специфічна теплоємність речовини (для води це приблизно 4.18 Дж/г°C),

ΔT - зміна температури (у градусах Цельсія).

Маса води в склянці обчислюється як об'єм помножений на її густину:

Маса води (m) = об'єм води (V) x густина води (d)

Об'єм води дано в кубічних сантиметрах, тому спершу переведемо його у грами, знаючи, що 1 см³ води має масу 1 грама:

Маса води (m) = 200 см³ x 1 г/см³ = 200 г

Тепер ми можемо розрахувати зміну температури:

10 Дж = 200 г x 4.18 Дж/г°C x ΔT

ΔT = 10 Дж / (200 г x 4.18 Дж/г°C) ≈ 0.0238°C

Зміна температури води в склянці становить приблизно 0.0238 градуса Цельсія.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: emir936
Предмет: Английский язык, автор: deriglazovnikolaj54