Предмет: Алгебра,
автор: vanacerus9
98. Кілограм огірків на 0,8 грн дешевший від кілограма пом рів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо за 3,2 кг помід заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Позначимо вартість 1 кілограма помідорів як "х" гривень.
За 1 кілограм помідорів платять "х" гривень, і вони є на 0,8 гривень дорожчими за 1 кілограм огірків, тобто:
х = 0,8 + 1 = 1,8 гривень.
Тепер ми знаємо, що 1 кілограм помідорів коштує 1,8 гривень.
За 3,2 кілограма помідорів платять:
3,2 * 1,8 = 5,76 гривень.
Отже, за 3,2 кілограма помідорів платять 5,76 гривень.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: yalanskiytimyr2011
Предмет: Алгебра,
автор: dashamahova12
Предмет: Другие предметы,
автор: agadilus9
Предмет: МХК,
автор: gaziza0903
Предмет: Физика,
автор: Аноним