Предмет: Химия,
автор: pipyi36
РОЗВʼЯЖІТЬ ЗАДАЧУ Обчисліть масову частку Купруму в малахіті (СиОН)2C03 (у відсотках з точністю до ЦІЛОГО ЧИСЛА)
поможіть
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(Cu2(CO3)(OH)2) = Ar(Cu) * 2 + Ar(C) + Ar(O) * 3 + Ar(O) * 2 + Ar(H) * 2 =
64 * 2 + 12 + 16 * 3 + 16 * 2 + 1 * 2 = 222
w(Cu) = Ar(Cu) * n/Mr(Cu2(CO3)(OH)2) * 100% = 64 * 2/222 * 100% = 58%
pipyi36:
дякую Вам велике, ви найкращі
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: merqum000
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: n32387460
Предмет: Геометрия,
автор: dilnazborandai05
Предмет: Геометрия,
автор: nikatanya83