Предмет: Физика,
автор: ktv201919
срочно!!!
магнітне поле з індукцією 3 мТл діє з силою 6 Н на провідник зі струмом. Укажи, з якою силою буде діяти магнітне поле, якщо магнітну індукцію зменшити у 4 рази. Відповідь подати в СІ.
Ответы
Автор ответа:
5
Формула F = B * I * L * sin(θ).
Объяснение:
B = 3 мТл = 0,003 Тл
I = 6 А
Якщо магнітну індукцію зменшити у 4 рази, то нове значення B буде:
B' = B / 4 = 0,003 Тл / 4 = 0,00075 Тл.
B = (0,00075 Тл) / (0,003 Тл) = 0,25.
F' = 0,25 * F = 0,25 * 6 Н = 1,5 Н.
Ответ: 1,5 H.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dandrienko979
Предмет: История,
автор: ks5142360
Предмет: Українська мова,
автор: miskosaso
Предмет: Английский язык,
автор: samkarpu
Предмет: Математика,
автор: trnvmijei7