Предмет: Физика, автор: nazartalgat3

1.автобус орнынан козғалған сатте ак 1,5м/с тұрақты үдеуге ие болад.ол канша уакыттан кейін 54км/сағ жылдамдык алады

Ответы

Автор ответа: arin129
1

Ответ:

a=1.5м/с^2

V(жылдамдық)=54км/саг=15м/с

т/к t-?

a=V/t

t=V/a

t=15/1.5=10с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zaharkivsavelij