Предмет: Українська література, автор: vladimir3029

У міркуванні використайте три прислів'я про пісню та народні обрядові пісні , почуті від мами чи бабусі.​

Ответы

Автор ответа: nevermorre
0

"Де пісня, там і серце розцвітає." - Це прислів'я відображає той факт, що музика і пісня можуть надати життю яскравість і радість. Пам'ятаючи це прислів'я, я завжди відчуваю, як моє серце розцвітає, коли співаю або слухаю пісні, які мені передавала моя мама.

"Пісня - це ключ до душі." - Це прислів'я підкреслює силу музики і пісень у вираженні почуттів і емоцій. Моїй бабусі завжди було важливо, щоб ми вчилися пісням і пам'ятали народні обрядові пісні, які несуть в собі спадок наших предків.

"Пісня летить, а слово залишається." - Це прислів'я нагадує, що пісні можуть передавати історію і традиції, але вони також можуть бути забуті з часом. Тому важливо зберігати і передавати пісні з покоління в покоління, як це робили моя мама і бабуся. Вони навчили мене, що пісня - це не просто звуки, а спосіб зберігати нашу культуру та спільність.

Автор ответа: Vladik4448934
0

Ответ: "Пісня - це ключ до душі." - Це прислів'я підкреслює силу музики і пісень у вираженні почуттів і емоцій. Моїй бабусі завжди було важливо, щоб ми вчилися пісням і пам'ятали народні обрядові пісні, які несуть в собі спадок наших предків.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: cApcut0
Установіть відповідність між персонажами творів та їхнім описом:
1. «…нечуваний синій звір, увесь у колючках та гудзах і з таким здоровенним, мов із міді вилитим, хвостом»
2. «..дівчинка така гарнесенька: очиці ясні, кучері довгі, сріблясті, сама в білих, прозорих шатах, на голівці малесенька золота корона, ще й крильцята має хороші та барвисті, як у метелика, так і міняться різними барвами, немов тая веселка»
3. «…навіть по ночах спати не можу! А се все з нудів, я знаю. Де ж таки! Гину тут на безлюдді, в селі. Сиди цілий день, як заклята, нема з ким і слова мовити. Та мені тут все обридло: і садок, і сей дім, і квітки»
4. «Над головою пишні зелені коси у вінок складалися, чоло було біле і чисте, очі — величезні, і в них мінилося-променилося зелене сяйво, носик тоненький і прямий, а вуста повні й червоні. І цвіло на кожній щоці по яскравому серпику, начебто місяці зійшли з одного й другого боку»5. «…вже аж зовсім на красуню не подобала. Була це похила баба, зморшкувата, незугарна й нечупарна»
6. «…дівчинонька щовечора і щорана квіти підливає, поле, доглядає, ще сонце не сходить, а вже з хати виходить, ухопить відерце, біжить до криниці, набере водиці, щоби було чим поливати в квітниці…»
А) Лис із казки «Лис Микита» Івана Франка
Б) Білокоса із казки «Чотири сестри» Валерія Шевчука
В) Панночка із казки «Лелія» Лесі Українки
Г) Мар’яна із казки «Лелія» Лесі Українки
Ґ) Ельфа із казки «Лелія» Лесі Українки
Д) Весна із казки «Чотири сестри» Валерія Шевчука
Е) Павлусь із казки «Лелія» Лесі Українки
Предмет: Математика, автор: skrepka668