Предмет: Физика, автор: nasstakrl

За 10 секунд швидкість автомобіля збільшилася на 144 км/год. З яким прискоренням він рухався?​

Ответы

Автор ответа: Usergeorg
0

Ответ:

4 м/с^2

Объяснение:

За 10 секунд швидкість автомобіля зросла на 144 км/год

Щоб знайти прискорення, скористаємося формулою:

a = (v - u) / t

Де:

a — прискорення

v — кінцева швидкість

u — початкова швидкість

t - витрачений час

Ми не знаємо початкової швидкості, тому назвемо її u

v - u = 144 км/год (зростання швидкості)

t = 10 с

Підставивши у формулу:

a = (v - u) / t

a = (144 км/год) / (10 с)

a = 14,4 км/год/с

давайте перетворимо прискорення з км/год/с в м/с^2:

Прискорення становить 14,4 км/год/с

Щоб перетворити км/год у м/с:

1 км/год = 1000 м / 3600 с

= 0,277778 м/с

Отже, 14,4 км/год/с = 14,4 * 0,277778 м/с/с

= 4 м/с^2

Отже, прискорення автомобіля в метрах за секунду в квадраті дорівнює 4 м/с^2

Це дуже велике прискорення, і навряд чи автомобіль зможе досягти такого прискорення в реальному світі. Проте автомобіль може досягти такого прискорення в симульованому середовищі, наприклад у відеогрі.


Igorgr2: а без нейронки?)
Автор ответа: Igorgr2
0

Объяснение:

144/3.6=40м/с

прискорення= 40/10=4

відповідь 4м/с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kros61481
Предмет: Математика, автор: azharmukhamedina10
Предмет: Математика, автор: zubvarvara8