Предмет: Химия, автор: shpuroandrii0111

реагує 32 г калію з домішками 6% і сульфатна кислота. Яка маса солі утворилась?
СРОЧНОООО!!!!!

Ответы

Автор ответа: kolyaantoshchuk
0

Відповідь:

Реакція калію з сульфатною кислотою:

2K + H2SO4 -> K2SO4 + H2Молярна маса калію (K) = 39,1 г/моль.

Молярна маса сульфатної кислоти (H2SO4) = 98 г/моль.Маса калію (K) = 32 г, але домішки становлять 6%, тобто 1,92 г є нечистотами. Отже, чистий калій в реакції дорівнює (32 г - 1,92 г) = 30,08 г.2 моля K буде реагувати з 1 моле H2SO4, утворюючи 1 мол K2SO4 та 1 мол H2.2K + H2SO4 -> K2SO4 + H2

2 моля 1 моль 1 моль 1 мольМаса K2SO4, яка утворилася, дорівнює молекулярній масі K2SO4:

Молярна маса K2SO4 = 174,3 г/моль.Маса солі, яка утворилася, дорівнює кількість молів K2SO4 помножити на його молекулярну масу:

Маса K2SO4 = кількість молів K2SO4 × молярна маса K2SO4

= (2 моля) × (174,3 г/моль)

= 348,6 г.Отже, маса солі (K2SO4), яка утворилася, дорівнює 348,6 г.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: janerke130607