Предмет: Физика, автор: sskam

У МЕНЯ СЕЙЧАС КР, ПРОШУ ОЧЕНЬ СРОЧНО!!
Прямолінійний провідник довжиною 20 см помістили в однорідне магнітне поле з індукцією 15 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо на нього діє сила Ампера 6 Н.

Ответы

Автор ответа: amisha172008
1

Ответ:

F = B * I * L * sin(θ)

6 Н = 15 Тл * I * 0.2 м

I = 6 Н / (15 Тл * 0.2 м)

I = 0.2 А


kate8ch: помогите мне пожаласту 6клас кр
amisha172008: го
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Thigan
Предмет: Геометрия, автор: pustovgarsnizana