Предмет: Химия,
автор: yanaleshenko01
Обчисли масову частку кожного елемента в молекулі сульфатної
молекулі сульфатної кислоти H2SO4.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(H2SO4) = Ar(Н) * 2+ Ar(S) + Ar(O) * 4 = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98
w(Н) = Ar(Н) * n/Mr(H2SO4) * 100% = 1 * 2/98 * 100% = 2,04%
w(S) = Ar(S) * n/Mr(H2SO4) * 100% = 32/98 * 100% = 32,65%
w(O) = Ar(O) * n/Mr(H2SO4) * 100% = 16 * 4/98 * 100% = 65,31%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: neverovskaya680
Предмет: Химия,
автор: razlozkoveronika989
Предмет: Психология,
автор: tanovdanya
Предмет: Литература,
автор: Horusud
Предмет: Математика,
автор: vskablyuk