Предмет: Физика,
автор: nikadutova
СРОЧНО!!!
Сила струму у провіднику довжиною 150мм і масою 5г становить 12А , при якій індукції магнітного поля сила Ампера урівноважить силу тяжіння , якщо кут між провідником та вектором магнітної індукції 30°. ( відповідь округлити до тисячних , тобто третього знака після коми)
дуже прошу допоможіть розписати і розв‘язати задачу! дякую
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
L=0.15m
m=0.005kg
I=12A
a=30°
Fa=Ft
B-?
Fa=BIL*sin a
Ft=mg
BIL*sin a=mg
B=(mg)/(IL*sin a)=(0.005*9.8)/(12*0.15*0.5)=0.054Тл
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: 3779lo9
Предмет: Алгебра,
автор: nadinkris2005
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: shalapanova2012
Предмет: Математика,
автор: berestovsanek9021
Предмет: Геометрия,
автор: pustovgarsnizana