Предмет: Химия,
автор: ksosyroos3
Визначте маси 10%-ного та 90%-ного розчинів оцтової кислоти, необхідні для приготування 160 г 30%-ного її розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w₁ = 10%
w₂ = 90%
m(р-ну) = 160 г
w₃ = 30%
Найти: m₁(р-ну) - ? m₂(р-ну) - ?
За правилом діагоналей визначаємо масові співвідношення вихідних розчинів:
10 60 | 3
\ /
30
/ \
90 20 | 1
Обчислимо скільки частин становить маса розчину
1 + 3 = 4 частин
Знайдемо маса припадає на одну частину розчину?
160 : 4 = 40 г
Знайдемо маси вихідних розчинів:
m₁(р-ну) = 40 * 1 = 40 г 90% р-ну
m₂(р-ну) = 40 * 3 = 120 г 10% р-ну.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ritausenko903
Предмет: Физика,
автор: rewasiv
Предмет: Физика,
автор: kirillb20102008
Предмет: Математика,
автор: ekaterinaderevanko19
Предмет: Математика,
автор: kandryunina