Предмет: Химия,
автор: ksosyroos3
Визначте маси цукру та 10%-ного його розчину, необхідні для виготовлення 270 г 20%-ного розчину
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m₁(цукру) = m₁(р-ну) * w₁ : 100% = 270 * 20% : 100% = 54 г
m(H2O) = 270 г - 54 г = 216 г
w₁(H2O) = 100 % - 10 % = 90 % або 0,9
m₂(р-ну) = m(H2O)/w₁(H2O) = 216 /0,9 = 240 г
m₂(цукру) = m₂(р-ну) * w₂ : 100% = 240 * 10% : 100% = 24 г
m₃(цукру) = m₁(цукру) - m₂(цукру) = 54 г - 24 г = 30 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kirillb20102008
Предмет: Математика,
автор: shulunovasvetamarink
Предмет: Математика,
автор: slavonkolos02
Предмет: Литература,
автор: infinityvit123
Предмет: Физика,
автор: hanna0pineapple