Предмет: Физика,
автор: yurchuksasha2208
У провіднику, довжина активної частини якого становить 24 см сила струму дорівнює 50 А. Провідник вміщено в однорідне магнітне поле перпендикулярно лініям індукції, яка дорівнює 20 мТл. Яку роботу виконає магнітне поле при переміщенні цього провідника на 12 см?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
0,24 Дж
Объяснение:
A = BIl
де:
A - робота, Дж;
B - індукція магнітного поля, Тл;
I - сила струму, А;
l - довжина активної частини провідника, м;
У нашому випадку:
B = 20 мТл = 20 * 10^(-3) Тл;
I = 50 А;
l = 24 см = 0,24 м;
Знаходимо роботу:
A = 20 * 10^(-3) * 50 * 0,24 = 240 * 10^(-3) Дж = 0,24 Дж
Отже, робота магнітного поля при переміщенні провідника на 12 см дорівнює 0,24 Дж.
Відповідь: 0,24 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: jmak25106
Предмет: История,
автор: uvcikv
Предмет: Математика,
автор: vintonivvadym
Предмет: Литература,
автор: HaKeR33100
Предмет: Математика,
автор: park34tn