Предмет: Химия,
автор: artem67691
До розчину масою 300 г з масовою часткою
солі 10% долили 50г води. Визначте масову
частку (%) солі в утвореному розчині
5%
26,7%
22,7%
8,6%
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Маса солі в початковому розчині: 300 г * 0.1 = 30 г Маса води, яку додали: 50 г Загальна маса утвореного розчину: 300 г + 50 г = 350 г Масова частка солі в утвореному розчині: (30 г / 350 г) * 100% ≈ 8,6%
Объяснение:
Автор ответа:
1
Дано:
m1 р-ну(солі) = 300 г
ω1(солі) = 10%
m(води) = 50 г
Знайти:
ω2(солі) - ?
Розв'язання:
1) m1(солі) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 10% * 300 / 100% = 30 г;
2) m2(солі) = m1(солі) = 30 г;
3) m2 р-ну(солі) = m1 р-ну(солі) + m(води) = 300 + 50 = 350 г;
4) ω2(солі) = m2 * 100% / m2 р-ну = 30 * 100% / 350 = 8,57%.
Відповідь: Масова частка солі становить 8,57%.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: virrivix
Предмет: Химия,
автор: olimpiya0868
Предмет: Математика,
автор: t35407299
Предмет: История,
автор: kenesbekovaaiazhan
Предмет: Литература,
автор: mikhkalinin2018