Предмет: Химия,
автор: reben40
50 БАЛЛОВ
Яку масу етилового спирту можна одержати з 2,7 г глюкози?
reben40:
40 но очень надо
Ответы
Автор ответа:
1
З 1 моль глюкози (C6H12O6) утворюється 2 моль етилового спирту (C2H5OH). Молярна маса глюкози становить 180 г/моль, а молярна маса етилового спирту - 46 г/моль.
Отже, з 2,7 г глюкози можна одержати 2,7 / 180 * 2 * 46 = **3,6 г** етилового спирту.
Відповідь: 3,6 г.
**Розрахунок:**
```
m(C2H5OH) = m(C6H12O6) / m(C6H12O6) * 2 * m(C2H5OH)
```
```
m(C2H5OH) = 2,7 г / 180 г/моль * 2 * 46 г/моль
```
```
m(C2H5OH) = 3,6 г
```
Отже, з 2,7 г глюкози можна одержати 2,7 / 180 * 2 * 46 = **3,6 г** етилового спирту.
Відповідь: 3,6 г.
**Розрахунок:**
```
m(C2H5OH) = m(C6H12O6) / m(C6H12O6) * 2 * m(C2H5OH)
```
```
m(C2H5OH) = 2,7 г / 180 г/моль * 2 * 46 г/моль
```
```
m(C2H5OH) = 3,6 г
```
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: lilijatorba
Предмет: Алгебра,
автор: lalapon08575
Предмет: Английский язык,
автор: d79977498
Предмет: Химия,
автор: egorsaraev364
Предмет: Литература,
автор: 2605azas