Предмет: Физика, автор: ordajai

(Жауабы: 45 кДж) 4. 7.1-кестені пайдалана отырып, массалары бірдей алюминийден және жезден жасалған денелердi ∆t°С-қа қыздырған кезде, қажетті жылу мөлшерлерінің қатынасын анықтаңдар. 3. Массасы үшін қанша жылу мөлшері қажет? ыздыру (Жауабы. 2,4) Денені 40 °С-қа жылыту ушін 500 Дж жылу қажет. Осы денені 60°С-қа жылыту үшін қанша жылу мөлшері қажет болады? Дененің массасы екі есе үлкейді деп қарастырыңдар. (Жауабы: 1500 ДЖ) ​

Ответы

Автор ответа: tia913586
2

Ответ:

Объяснение:воттак :

бер: Qcm/\t=cm шешуі:Q=460×0,11×

m=110г (t²-t¹) (920-20)=50,6

t¹=20c 900=45 540 DЖ

t²=920c Ж:Q=45 540DЖ

Q=?



Приложения:
Похожие вопросы