напишіть твір на одну з поданих тем:
1. "Чи правдиво зображує народ біографію людини у своїх піснях?"
2. "Чи потрібно писати пісні про реальних людей?"
3. "Чи можна в піснях змінювати біографію людини?"
Вам необхідно обрати одну або декілька народних пісень про історичну особу («Та, ой як крикнув же козак Сірко», "За Сибіром сонце сходить", "Ой чи не той то хміль", "Ой Морозе, Морозенку", "Максим козак Залізняк"). У своєму творі проаналізуйте, чи правдиво зображує народ факти біографії людини. Подумайте, чому саме цей момент із життя історичної постаті був оспіваний.
очень срочно
Ответы
Ответ:
1 Пісні народу можуть відображати біографії людей у різних способах, але це не завжди є повністю правдивим або об'єктивним відображенням реальності. В багатьох випадках народні пісні створюються як форма виразу, яка може бути спотвореною або літературно вигаданою для створення більш емоційного чи драматичного ефекту.
Зазвичай, народні пісні мають властивості творчості і культурного вираження, і вони можуть відображати реальні події, життя і долі різних людей, а також історичні та соціокультурні аспекти певного суспільства. Проте, при аналізі народних пісень важливо розрізняти факти від поетичного вигаду та символізму.
Також варто враховувати, що народні пісні часто переносяться від покоління до покоління, і їхні тексти можуть змінюватися з часом. Тому історія або біографія конкретної людини в пісні може бути спотвореною або прикрашеною з часом, коли пісня передається від одного покоління до іншого.
Узагальнюючи, народні пісні можуть містити елементи правдивої біографії людини, але вони також можуть бути перероблені або вигадані для творчого виразу та відображення певних аспектів культури та історії народу.
Объяснение: