Предмет: Физика,
автор: nikadutova
СРОЧНО!!
в магнітному полі з індукцією 1,6Тл на прямий провідник зі струмом 30А і довжиною 100мм діє сила 3Н , під яким кутом до вектора магнітної індукціїрозташовано провідник
sin a =
кут альфа= °
будьласка допоможіть розв‘язати і правильно записати задачу!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
sina=F/ibl=3/30×0.1×1.6=0.625
a=40.5 (приблизно)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: orunbaiamad228
Предмет: Физика,
автор: kasatkinpavel370
Предмет: История,
автор: Agent77770000
Предмет: Математика,
автор: ogoloschapova