Предмет: Физика, автор: ugridina4

Провідник, довжина активної зони якої 12 см, знаходиться в магнітному полі з індукцією 0,2 Тл.
Яка сила діє на провідник з боку магнітного поля, якщо через нього протікає струм 2,5 А?
Напрям струму та лінії магнітного поля перпендикулярні
А) 6 Н Б) 1,2 Н
В) 0,06 Н

Ответы

Автор ответа: loiranl
1

Ответ:

Fa=IBlsina= 0.12×0.2×2.5×1=0.06H

відповідь: в

Объяснение:

sin90=1

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: muhametalikokebaev8
Предмет: Русский язык, автор: Gregry