Предмет: Химия,
автор: solomiadidik078
Дано:
Mr(RO)=153
Зн:Е-?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Щоб розрахувати енергію зв’язку, необхідно знати масу речовини та її енергію спокою. Маса речовини визначається за формулою:
m = Mr * u
де Mr - молярна маса речовини, а u - одиниця атомної маси, що дорівнює 1.66 * 10^-27 кг 1.
Mr(RO) = 153 г/моль
m(RO) = 153 г/моль * (1 кг / 1000 г) * (1 моль / 6.022 * 10^23 частинок) = 2.54 * 10^-23 кг
Енергія зв’язку можна розрахувати за формулою:
E = m * c^2
де c - швидкість світла, що дорівнює 299792458 м/с 2.
E = 2.54 * 10^-23 кг * (299792458 м/с)^2 ≈ 2.28 * 10^-6 Дж.
Таким чином, енергія зв’язку становить близько 2.28 * 10^-6 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Астрономия,
автор: nikitos3295
Предмет: Химия,
автор: npupkin015
Предмет: Алгебра,
автор: tazabaevikram
Предмет: Биология,
автор: izmaylovaaelita
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним