Предмет: Химия,
автор: Аноним
1. Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання 500г міді на 30 градусів Цельсія?
2. Яку кількість теплоти необхідно для нагрівання 1кг води в залізному чайнику масою 300г від 20 градусів Цельсія до кипіння?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. Q=cm(t-t1)= 385×0.5×30=5775дж (385 це питома теплоємність міді)
2. Q=1×4000×80=320×10³ (вивчали це досить давно, але здається все так і має бути)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: baratkazmrat
Предмет: Алгебра,
автор: erkebaevbekzat21
Предмет: Английский язык,
автор: mia243626
Предмет: Алгебра,
автор: dianayusipenko0776
Предмет: Алгебра,
автор: lukanarsia25p052m9